POKUD JSTE SI PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO WEBU JIŽ OBJEDNÁVALI POKRAČUJTE ZDE:
e-mail:
heslo:

ztráta hesla
pokud jste zde prvně a chcete si objednat pokračujte na nový objednávací formulář


Prodej zrusen prosim neobjednavejte stránka domena web shop k prodeji Pokud byste měli zajem o domenu www.feromny.cz kontaktujete nas zde +420 776004908 či emailové adrese: info@feromony.cz

nabídka

- Cena jedné lahvičky je 1100,-Pokud si objednáte dva parfemy treti parfem dostanete zdarma 15ml vcetne rozprasovace. Pro vice info doporucuji sekci clanky. Pokud s produktem nebudete spokojeni je možné 100% vrácení peněz.
- jsou dva druhy pánsky a dámsky s rozdílným složením pánsky zaručí, že ženam ve vaší přítomnosti bude s vámi krásně , dámsky s rozdílným složením že mužům s vámi bude příjemně V parfemech je vůně inspirovaná přírodními vlivy feromonů.
může se to stát každý den a každému s někým se dáte do řeči jiskra přeskočí s tímto výrobkem je to tak snadné.

Máme parfemy s vůní
parfém vám zašleme do 8 dnů po přečtení objednávky cena je 1100kč + poštovné 90kč .


Čtěte pozorně následující instrukce!

Z důvodu zabezpečení vašich objednávek proti zneužití cizích osob, se první objednávkou zaregistrujete do našeho systému. Díky této registraci pak můžete kdykoliv dále objednávat, a to velice pohodlným způsobem. Budete pak moci přidávat i komentáře k našim produktům.

Postup:

- pokud jste zde poprvé pokračujte odkazem nová objednávka vlevo dole nebo odkazem přímo nad tímto návodem.
- zde vyplňte všechny údaje a pokračujte tlačítkem pokračovat. Zobrazí se vám poté vaše objednávka, kterou pak odešlete tlačítkem (odkazem) potvrdit objednávku.

- pokud jste si zde již někdy dříve objednali a chcete tak učinit znovu tak se stačí přihlásit se v levém panelu vyplněním e-mailové adresy a hesla, jež jste si zvolili při první objednávce.

Podpora

kontakt na e-mailové adrese: info@feromony.cz nebo na telefoním čísle: +420 776004908