POKUD JSTE SI PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO WEBU JIŽ OBJEDNÁVALI POKRAČUJTE ZDE:
e-mail:
heslo:

ztráta hesla
pokud jste zde prvně a chcete si objednat pokračujte na nový objednávací formulář


Stránky mají nove vedení a majitele takze nase práce je vaše spokojenost . Můžete také objednávat na telefonním čísle +420 776004908 či emailové adrese: feromony@seznam.cz

nabídka

- Cena jedné lahvičky je 1100,-Pokud si objednáte dva parfemy treti parfem dostanete zdarma jedna se o parfem passion 15ml vcetne rozprasovace. Nebo podle vašich požadavku jiny druh . Pro vice info doporucuji sekci clanky. Pokud si obědnáte pansky nebo damsky jedna se o oil 34 ml na kuzi dostanete zdarma roll on chceteli parfem chikara vyplnte chikara(je s vuni a 7 slozek) chikara bez vune je bez vune pouze ucinne latky Pokud s produktem nebudete spokojeni je možné 100% vrácení peněz.
- jsou dva druhy pánsky a dámsky s rozdílným složením pánsky zaručí, že ženam ve vaší přítomnosti bude s vámi krásně , dámsky s rozdílným složením V dámskem jsou nejen feromony ale i copulin ktery zeny vylučují krátce v dobe ovulace a velice silně muže lákaji a vzrušuji.
může se to stát každý den a každému s někým se dáte do řeči jiskra přeskočí s tímto výrobkem je to tak snadné.

Máme parfemy jak s vůní tak bez vůně i ve formě oleje na kuži
parfém vám zašleme do 3 dnů po přečtení objednávky cena je momentalne snížena z 1400 na 1100kč + poštovné .


Čtěte pozorně následující instrukce!

Z důvodu zabezpečení vašich objednávek proti zneužití cizích osob, se první objednávkou zaregistrujete do našeho systému. Díky této registraci pak můžete kdykoliv dále objednávat, a to velice pohodlným způsobem. Budete pak moci přidávat i komentáře k našim produktům.

Postup:

- pokud jste zde poprvé pokračujte odkazem nová objednávka vlevo dole nebo odkazem přímo nad tímto návodem.
- zde vyplňte všechny údaje a pokračujte tlačítkem pokračovat. Zobrazí se vám poté vaše objednávka, kterou pak odešlete tlačítkem (odkazem) potvrdit objednávku.

- pokud jste si zde již někdy dříve objednali a chcete tak učinit znovu tak se stačí přihlásit se v levém panelu vyplněním e-mailové adresy a hesla, jež jste si zvolili při první objednávce.

Podpora

Pokud máte nějaký problém s objednávkou prostřednictvým našich stránek kontaktujte nás nebo rovnou objednávejte na e-mailové adrese: feromony@seznam.cz nebo na telefoním čísle: +420 776004908