ZDE NALEZNETE VEŠKERÉ ČLÁNKY O FEROMONECH

pokud vás feromony zajímají a chtěli by jste o nich vědět něco více, tak se nacházíte na té správné stránce naleznete zde velice zajímavé články o různých studiích a podobně.5 nejčtenějších článků


- Feromony zvyšují sexuální přitažlivost

- Lidské feromony

- Feromon z potu zvyšuje sex-appeal starších žen

- Výběr sexuálního partnera určují i vůně

- S chemii na samičku od MUDr. Miloslav Skřivánek, sexuolog


Jak dlouho trvá, než člověk pozná, že našel toho pravého

Ženy jsou v odhalování toho pravého mnohem rychlejší než muži. Z nového britského výzkumu vyplynulo, že potencionálního partnera poznají za devadesát sekund. Přesně tolik jim stačí při prvním setkání, aby se rozhodly, zda se z dotyčného jednou může stát partner. Mužskému mozku tento proces trvá déle. Potřebuje na to v průměru pět minut.
Muži jsou tedy mnohem trpělivější a dávají ženám větší prostor udělat první dojem. Sami však musejí být velmi ostražití a připravit se na to, že ke konci druhé minuty je většinou rozhodnuto.

Pro ženy je nejdůležitější především osobnost, na tom se shodnou čtyři z deseti žen, podle nichž je to důvod jít na další rande. S tím souhlasí ale méně než tři muži z deseti. Polovina pánů půjde na druhé rande především kvůli vzhledu neznámé kandidátky na post partnerky. Tohle je přitom rozhodující jen pro sedmatřicet procent žen.

„Vždy je důležité věřit svým instinktům a umět to odpískat. Srdce obvykle ví, co chce, pokud se necítí dobře, pak to zřejmě není ono,“ tvrdí Luke Pomaro ze seznamky DateWithaMate.com, která provedla průzkum u dvou tisíc dospělých Britů. Z něj vyplynulo, že k rozhodnutí, zda je muž vhodný kandidát na partnera, stačí ženám minuta a půl. Pánové ke stejnému rozhodnutí o potencionální partnerce potřebují v průměru minut pět.

Famous
8.06.2013 - 04:14

zdroj: www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/286151-jak-dlouho-trva-nez-clovek-pozna-ze-nasel-toho-praveho.html