na nasich anglickych strankách je možno platit platebními kartami

Chcete být oblíbení aby vás lidi měli rádi, mít úspěch v podnikání a u opačného pohlaví? Tak to vše zaručí náš parfém.


Pamatujete když jste byli naposled zamilovaní a měli jste někoho o koho jste opravdu stali jak vám najednou svět připadal nádherný a seznamování bylo tak snadné mohl(a) jste mít každou dívku (kluka) lidem s vámi bylo krasně ale vy jste o to nestali bylo to proto že vaše tělo vylučovalo velké množství feromonů . Každý z nás přece ví že mezi dvěma lidmi je nejdůležitější chemie. .

Feromony posilují vaší přitažlivost.
Polovička úspěšného rande, kamarádského setkání či obchodní schůzky je o vyvolání důvěry. Prd všechno je o dúveře a vetšinou o prvním dojmu . A dokázat tomu druhému ze jste v pohodě . Máme i parfém na navonění místnosti obchodu například kde se lide budou cítit lepe a výsledek uvidíte sami. Máte obchůdek nebo jednáte s lidmi navoňte sebe, zboží zvyšte své šance.Plná záruka vraceni peněz protože efekt je pokaždé jiný záleží kdo kdy kde vůči komu v jaké situaci a náladě jste vy a váš protějšek cyklus biorytmus věk denní čas je tolik faktoru které nelze ani vyjmenovat : například budete chtít aby vám to fungovalo na určitého člověka a zrovna na něj to nebude fungovat ( máme i parfémy bez vůně) jak jste očekávali to je příklad . A i stejný člověk bude mít jiné a jiné stále jiné výsledky i vůči stejným lidem . Chtějte to nejlepší chtějte Chikaru úspěch radost štěstí lásku pozornost jen tak od života můžete dostat co nejvíc. Sympatie důvěra láska je jen chemie . Chtějte Chikaru nyní i v dámské verzi. a to 30 ml. Nejdřív je jak člověk přemýšlí a na základě toho vlastně z energií vznikají ,volala v těle látky jako hormony a pod. a ty pak mužem vylučovat to je první typ vědomí ale řeknete kdo má čas a silu dnes myslet na ty spravné věci správným způsobem není lehčí se jen navonět a byt in.

Co vlastně feromony jsou?

Feromony jsou přírodní chemické látky, které vysílají podvědomé signály opačnému pohlaví kde spouští velmi silné odezvy nejenom sexuální Apokrinní potní žlázy v naší kůži zejména v podpaží ušních kanálcích pod ušima v okolí prsních bradavek a pohlavních orgánů vylučuji v reakci na váš emocionální stav vůni těla s feromony.

Máme jak navoněné tak nenavoněné parfémy různých velikosti 15ml a 34ml například feromony CHIKARA...
obsahují největší koncentraci čistych lidského feromonů. A to celkem 10, miligramů čistých Reagent-Grade lidských feromonů 7 druhu .

Verze pro ženy obsahuje 0.005 % směsice copulins (tato složka přitahuje muže) pro větší efektivitu.

Na co jsou naše feromony určeny:

Na zvyšení sebevědomí , zabavu , na sex , na důvěru , na svádění , volný čas i práci , feromony predávají signály o tom jak se cítíme jakou mame naladu zdraví sílu energii imunitu a na zakladě toho sme pro nekoho přitažlivý či ne , latky obsazene v techto parfemech sou vetsinou na bazi androstenolů a to je podobna latka testosteronu ktery je prirozenou latkou ktera ma hodne spolecneho s pocitem zdraví síly energie imunity libida , a stres zas pomaha vylucovat jinou latku ktera testosteron nici rusi a likviduje . Proto takovéto parfemy s feromony muzou pomoct zvlast pokud clovek nema cas prirozene byt v pohode cvicit spat zdrave jist a dbat na dusevní hygienu . Celý týden má náročný únava stres a o víkendu se chce bavit a být a pusobit v pohodě vykoupe se navoní da si par panaku a kazdej si bude myslet ze je skvělej .
Časopis McCalls's
"Feromony mohou nejen zlepšit váš sexuální život, ale i váš pracovní
protože feromony, které vaše tělo vysílá vytváří u protějšího pohlaví přirozené romantické pocity. "

The Los Angeles Times:
"Vědecké studie dokázaly,
že subjekty navoněné feromony prováděli sex častěji než subjekty nenavoněné."

CNN:
"Síla vůní je nepopiratelná. Lidé jsou stále ovlivňováni chemikáliemi, které se nacházejí v ovzduší jako jsou například feromony. Výzkumníci z univerzity v Chicagu tvrdí, že mají první důkaz o tom že lidé produkují a také reagují na feromony ."

Úspěch feromonů jste mohli spatřit na CNN, ABC, 20/20, či v různých lékařských časopisech, novinách a mnoho dalších magazínech!

A jaky parfémy máme v náší nabídce ? F1000 je novinka, feromonový parfém pansky obsahující - 1000mg 2 druhu feromonů v každé lahvičce.F1000 Apc 34 ml oil na kuži v cene 1100kč APC Alter Ego v ceně 1100kč speciální parfém passion Passion prodáváme za 1100kč + rozprašovač + 5ml oil apc s vůní lze objednat v objednávce mailem nebo na tel. 776004908 Objednáte-li parfém Chikara ktery obahuje 7 druhu feromonú Chikara je už včetně rozprašovače .
ANKETY:
Oxytocin v prodeji u nás
Zvažuji koupi
1875 [43%]
Nikdy sem o tom neslyšel
604 [14%]
To musim mít
546 [12%]
Je to naprosto skvělé
625 [14%]
Kde se o tom dočtů (sekce články)
732 [17%]
v této anketě celkem hlasovalo: 4382Byli jste s naším výrobkem spokojeni ?
Ano velmi úžasné
2876 [43%]
Ano velmi zajímavé
1157 [17%]
docela dobré
1216 [18%]
ne nevím ještě
1446 [22%]
v této anketě celkem hlasovalo: 6695OSVEČENÍ:
"Často se chodím někam bavit, ať už užít si hezký večer u baru nebo naopak protancovat celou noc. Ale ještě nikdy se mi nestalo, že jsem měl takový ůspěch u žen jako nedávno kdy jsem použil parfém s obsahem feromonů. "

OSVĚDČENÍ:
"Parfémy s feromony opravdu existují (mam jich tu ještě pár) a fungují, ne jenom jako vábidlo na ženy : ), ale díky feromonům je možno mít skvělé vztahy se zaměstnavateli , zákazníky lidmi kolem sebe . "

TOPlist